eris13al
#birthday#friends#puç#fun#zgaratirones#photosoftheday#saturdaynight#part2
saturdaynight - zgaratirones - puç - part2 - birthday - fun - photosoftheday - friends -
muhammadashanap - _xoxogaon_ - neda_hoxha - bruno.ferra -
instagram
this.is.nikky
Ktu ne Instagram të gjithë Anglezë😒😞.... pastaj kur u thua "Hello" të përgjigjen "Kitty" 😂😂 .... #njerëzqesharakë ☺ nejse rikthehemi te fotoja 😄 ... #instagram #loveig #picofthenight #letsseewhathappens ☺ ah se për pak harrova hahah ktë e kam me ata që nuk bëjnë follow por që futen dhe kontrollojnë profilin tim "në maja të gishtave" do ju thoja që kur të shikoni videot kujdes kur ti ngrini volumin, mos klikoni dy here radhasi se padashje bëni like 😂 (dhe pastaj beni dislike po njoftimet më vijnë gjithsesi 😛).... tani me kte foton do kenaqem çik 😂 #likes #likesforlikes #puç 👋💋
likesforlikes - instagram - picofthenight - puç - njerëzqesharakë - likes - loveig - letsseewhathappens -
enk_leskaj - calzy00 - affiieee - inbianchinator -
instagram
adizz_a
"Bailando nos desquitamos" 🎶 💃😌✌ #thescims #muah #kiss #puç #beso #besito #bacino #seriouskiss 😑😒 #teniamocelipernoi #nonsisamai #mylovelyblonde 💕
thescims - beso - teniamocelipernoi - muah - besito - puç - seriouskiss - kiss - mylovelyblonde - bacino - nonsisamai -
laura_voice : Miraaa, dos monos :P ♥
adizz_a : Hahahahahahahaha XD ¡Qué tonta!!!!!!! @laura_voice 🐵💕🐒
maddalena_87_ - anisakiii - elona.halimi - readingblossom -
instagram
zoeylle
#selfie #nature #morning #november #sun #blondie #puç #messy #hair
nature - sun - selfie - puç - morning - hair - blondie - messy - november -
zelena.jelena - alfa_omega_1 - djordje_micic1111 - chatreku -
instagram
elisa.hoxhaj
'Natën.✋😉 #Puç.💋
puç -
enk_leskaj : Sa mir e ke then moj Elisa,fix 👌👍👍😊
elisa.hoxhaj : E merituar pra👌✌✋☺ @enk_leskaj
romina_cacaj : 👍👍👍👌👌
elisa.hoxhaj : 🙈🙈✌👌 @romina_cacaj
xhulianoyzeiri - altin_qershori1 - nertiel - demo.dulaj -
instagram
elisa.hoxhaj
'Meqë 365 ditë mbaj mask dhe sot vendosa të mos e ndërroj. #Puç.💋
puç -
martelaelezaj : Bukur 😘
elisa.hoxhaj : Faleminderit😘 @martelaelezaj
roguecold - toota.58 - ina_veliraj - srukaj21 -
instagram
deluc4s
Volver a casa... #AsiSi #homesweethome #hogardulcehogar #friends #love ❤️ #bcn #Barcelona @sgoofe & Pedro 😍😍😍😍😍 #palaronuma #puç #ungatanomenatpuç #familia #ohana
hogardulcehogar - asisi - ohana - puç - bcn - barcelona - palaronuma - familia - ungatanomenatpuç - love - friends - homesweethome -
olguings : Ooooh @sgoofe ha sobreviscut la gotita! 😻 j
sgoofe : @olguings Siii jejejejeje al final no va quedar tan cutre jejeje
suttonclubbarcelona - cuarti6 - loredanadeni - marina_vb16 -
instagram
invaxhafa
Kill em with kindness and charm 😘 #natën #puç
puç - natën -
siig_ : 😍😍🌟
etriii : Bukurii👌
mrs_varaku : o yll
invaxhafa : @francicalliku fhahahahahha flm😘 @juna_jk flm❤️❤️ @bomi.e rrush flm❤️ @giselacirilami kukllaa❤️❤️ @a_noshi zemer shum flm t puth 💕❤️ @erina_virioni grazie tesoro ❤️😘 @rauldedja shum flm ❤️😘 @siig_ rrofsh ❤️ @mrs_varaku o zemer ❤️💕
erina_virioni : Di niente amore!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥
erina_virioni : @invaxhafa
prashmpatil : Princess @invaxhafa 😍😙😙
altinialtini : Je shum bukur yll fare
parruqe - armando.hoxha.372 - creative.boss247 - jetmir_metushi -
instagram
zoeylle
#platnium #mehh #cmoka #puç
cmoka - puç - mehh - platnium -
vidara_11 : @zoeylle JK :P
zoeylle : Hahah,tezim ka tome :p @vidara_11
vidara_11 : Mrziii ceo svet spava do 5 , slatka mala :P @zoeylle
zoeylle : Ide maca oko tebe,pazi da te ne ogrebe ..haha @vidara_11
alfa_omega_1 - glisic.marijana - nevena.dejic - radicsasa -
instagram
zoeylle
#puç #selfie lol lol #deep #look #blond #coldness #rain #again
again - look - selfie - puç - deep - coldness - rain - blond -
nevena.dejic - radicsasa - niki_s_10 -
instagram
bluenarba
#meandbabe #goodtimes #lifeisgood #sundayfunday #gruaebukur #duckface #patsnation #panthers #puç
patsnation - puç - duckface - sundayfunday - meandbabe - goodtimes - lifeisgood - gruaebukur - panthers -
bolsi_7 - yanx_love - adria.dent - griffit_superdobie -
instagram
zoeylle
#blond #puç #red #chichimee #selfie
selfie - puç - chichimee - red - blond -
andrijaana244 - bojanovic.m - markobabic74 - song4world -
instagram
mr.donald.hxh
#throwback #missher #oridhedroga #keepitclassy #hotboy #notbadgirl #eduamutingjithsesi #unegjithsesimbetemmeimire #shpresojvertetqetilexojnjeriktoqeshkruaj #spoezgjasme #puç #zemraime #tezehalli
puç - unegjithsesimbetemmeimire - spoezgjasme - keepitclassy - eduamutingjithsesi - hotboy - tezehalli - notbadgirl - throwback - missher - shpresojvertetqetilexojnjeriktoqeshkruaj - zemraime - oridhedroga -
sara.hoxhaa : I kam lexuar un t tera dhe po ndihem sh w vleresuar nga kto hashtaget sidomos nga ai postimi m perpara xp sh me lësti t dy;)😚😚
inalela95 : Ahahahaha kto jan hashtage !! *__* ylla :*
orestiarevania : A ti je lo*e... 😒 ❤️
irnangofo - sara_zotkaj - x.ultraviolencex - mariana_de_evans -
instagram
anna.bushi
🔙 in time ⏳ #puç 💋
puç -
desarakormaku - l_citozi - bionketadeda -
instagram
rovialdokonda
#Good #Morning #coffee #break #live #Vlora #puç #Paradise #Endless #Summer
summer - coffee - good - puç - morning - break - live - vlora - paradise - endless -
ildaacullhaj : mmmm filxhane kafeje dhe nje perfect view :(
rovialdokonda : Ici c'est vlora ahhaahah . hajde oferta vlen akoma :)
ildaacullhaj : ehee vloraa :P pritem se po vi :P
xhilda_spahiu - ardita.arapi - _brun_ilda - megi_balla -
instagram
mr.donald.hxh
Falenderojm @truekapo per foton. #bro #brohood #newclub #party #beerpong #bestclub #presimgoca #puç
beerpong - presimgoca - puç - bro - brohood - bestclub - party - newclub -
sevtoska : Ti mund ti besh supet sa te duash po @sonjahoxha nk e fsheh dot
sonjahoxha : Hahahahahaha o @sevtoska doli capitali i vertet qe beri foton :P
sevtoska : @sonjahoxha capitalja ahahah
megi_cela - madona.vitos - faiken.idrizi -
instagram
saraleka7
#Të#dua#shumë#😘 #Puç#fort#më#mungon#
- dua - puç - mungon - shumë - - 😘 - fort -
domenico_capasso2002 - abdulhaquerehan - __brisss__ - dajana.00 -
instagram
jadetercier
#Albanie #SK #Puç 😘
sk - puç - albanie -
tito.molly2 : @jadetercier -> @visionluxexiv
bloom_1988 - alessandra7373 - matt92001 - broky_streetw -
instagram
rovialdokonda
#Throwback #drymades #2015 #sunset #warmcolours #sexy #me #lol #kiss #motion #ofcoursenofilterneeded #puç
me - warmcolours - puç - lol - motion - 2015 - sunset - kiss - throwback - sexy - ofcoursenofilterneeded - drymades -
xhilda_spahiu - pieruccio97 - anxhicullhaj - arsheenshroff -
instagram
emi_emyy
#Around#In#Town#Puç
town - puç - around - in -
_agolli__ : super kjo kenge..
sokol.h - besmirfilja - serdarqotaj - risi.ris -
instagram
irisi.hada
Once you go thick, you won't want a stick😏 #curves #thickgirls #nostick #puç
thickgirls - puç - nostick - curves -
irisi.hada : @marioarapi HAHAHAHAHAHAHA mos ndoshta je dakort ? :P <3
ami8luca : @irisi.hada nuk dua te tingelloj rude, por kjo foto realisht eshte shume siperfaqesore dhe shallow. Njeriu nuk duhet te merret me pamjen e jashtme, sepse ate nuk e ka ne dore, por duhet te kujdeset per shpirtin. Bukuria e trupit eshte tejet relative, ndersa ajo e shpirtit dhe e zemres eshte absolute. Anyway jetojme ne nje bote te lire dhe e respektoj mendimin tat, por duhet te komentoja :p don't take it personal
irisi.hada : @ami8luca Hi there firstly :) Esht mendimi im dhe siç e ndjeve ti te nevojshme t komentoje edhe une e hodha duke qen mendimi im. Njeriu duhet te merret me cdo ane te tij, pamja e jashte krijon pershtypjen e pare. Dhe e ke shume gabim kur thua qe pamja e jashme nuk mund te ndryshohet , shpirti nuk mund t ndyshohet. But jam shume dakort me pjesen qe rendesine kryesore e ka shpirti e me pas pamja. I know qe esht siperfaqsore si foto but duke e lidhur me nj situate X its kinda understanable. Anyways :)
irisi.hada : I never take it personal :) Take care :*
ami8luca : @irisi.hada "Guinpleni kur veshtrohej ne pasqyre, shihte nje perbindesh. Ishte si nje njeri pa koke, me nje fytyre qe nuk ishte e tij. Ajo fytyre ishte e shemtuar, aq e shemtuar, sa te zbaviste. Te kallte aq shume daten, sa te bente te qeshje. Ishte si nje gaztor i dale nga sketerra. Fytyra njerezore ishte zhdukur, sikur qe perpire nga nje turi shtaze. Kurre ndonjehere as edhe ne makthet qe shohim ne enderr, s'ishte shfaqur nje fantazme e qeshur aq e lemerishme; kurre ndonjehere s'ishte bashkuar ne pamjen e nje burri gjithcka qe mund t'i neveritet nje gruaje... Per Dean Guinpleni ishte shpetimtari qe e kishte nxjerre nga varri dhe e kishte sjelle ne bote, ngushelluesi qe ja bente te mundur rrojtjen, cliruesi, doren e te cilit ajo e ndiente ne te sajen, ne ate labirint te erret ku endej. Guinpleni ishte vellai, miku, prijesi, mbeshtetja, engjelli mbrojtes, bashkeshorti kraheshkruar dhe i shkelqyer, dhe atje ku turma shihte perbindeshin, ajo shihte arkangjelin. Dhe kjo ndodhte sepse Dea shihte shpirtin." Ja sa pak rendesi ka pamja. Gjithsesi peace and love :* ^_^
irisi.hada : Njerez te ndryshem mendime te ndryshme :) Sic thash shpirti i njeriut eshte vertet mbi te gjitha, por pamja e jashtme ka gjithashtu rendesine e saj & une flas per jeten reale, jo per romane :) Cheers to that ^_^ :* @ami8luca
ami8luca : @irisi.hada nese do e kishe lexuar librin ne fjale s'do e cilesoje thjesht si nje roman. Anyway, s'mund te diskutojme per dicka qe ti e ke bindur veten. :D :*
irisi.hada : @ami8luca si titullohet ? Pavarsisht faktit qe me plq shum pjesa qe citove , eshte nje liber... sado qe do doja te kishe te drejte (The inner me hopes qe nje dite te vertetohet qe ti ke te drejte) but the reality its as I say. :*
laeth_77 - mane_cela - m19_10m - fabjann__ -
instagram
arijanapavlovic
#Me #nails #kiss #puç #poljubac #beauty #eyes #lips #♥ jodice pozeljna si
me - eyes - - beauty - nails - puç - poljubac - lips - kiss -
jelenamarkocevic993 : Joji jodica :&*
arijanapavlovic : Dodji mi
arijanapavlovic : Bizo
vvblv_ : like @daoming__😁👍
spencer.sparks_ - delvyherzaputri - ginadoee - ermaxolaraine -
instagram
nazl.can
Yaa valla yorgan serin tutuyor 🙈 #puç#yor#henzap#evribadi 😁😁😎😎
henzap - evribadi - puç - yor -
siyah.89 - ali.captain - yasinn.celikk -
instagram
flonjadrenofci
☀️#puç
puç -
flonjadrenofci : 😘😘 @saraamuzha
flonjadrenofci : Laliiii hajdeee 😏❤️ @vikibakullari
flonjadrenofci : Ohh me ne funddd😜😘 @xhesli
flonjadrenofci : Deaa te perqafojme fort 💜 @deabaka
flonjadrenofci : Hugsssss for youu💞💞 @instabony @huguetteje
flonjadrenofci : 😘😘😘 @fcimbi
erakraja : Foto plot jete ❤️
flonjadrenofci : 😘😘❤️ @erakraja
matteusleinecker - tobiasxhaxhiu - ketiii_j - adavoda_ -
instagram
parukeri_estetik_soni
puç -
aniss_aniss_ : Si shpirt
parukeri_estetik_soni : Rovi.rovy#puç
aniss_aniss_ - matilda_fida_subashi - albisa_mitri - ogertkeci -
instagram
nazl.can
En sevdiğin şey uyumaksa saat 12.30 sa ve hala yastığını bırakamıyorsan aynı kişi bile olabiliriz...😇🙈😁 #günaydın#evribadi#puç#yor#henzap#
evribadi - henzap - puç - günaydın - yor -
beyzaaefe : Seni çılgın!
nazl.can : Ya haha beyzooo @beyzaaefe 😂
nurantalay - dr__ayk - selman_sea - polat.ozgur -
instagram
uo_vella
🎉🎆💸💰#VIP #VIP #VIP #VIP Aman m na boj sevap e ne me nj shoutout se vdiqëm me dal e ne iher te alb_llajfstajli 😪🙏🏼 #albanianlifestyle #albania #shqipe #uorevlla #highlevels #luxuryandshit #poppinbottleslikeasir #rroftalb_lifestylei #followforfollow #f4f #like4like #shoutout4shoutout
albanianlifestyle - albania - followforfollow - shoutout4shoutout - peace - like4like - luxuryandshit - vip - uorevlla - rroftalb_lifestylei - f4f - poppinbottleslikeasir - shqipe - highlevels - puç -
alb_lifestyle : Hahah me shume se ti nuk e paska meritu njeri 😍😍😍 @uo_vella
uo_vella : @alb_lifestyle je njishe faree (mbama llafin 😂) #peace&love #puç ✌🏼️👐🏼
sheaspitz : @engjell.zuna @alockeee @markpetraglia
sarabodo_ - xhoanazanaj - ami_chl -
instagram
borabasha
Ca te vejm description? - "Hajt më lal mo" thot Kurti 😜 #puç #friends #love #forever 😜😘
love - forever - puç - friends -
wasddaw - armela.hyseni - kristina_papajani - arnold_hyseni_10 -
instagram
emi_emyy
#Puç 😙
puç -
h_aska : @f_antik посмотри они какие то все однотипные.. никого не напоминает?
f_antik : @h_aska Господи, они что с губами делают?
gjini_daniel - vilsoni__666 - kataldo_1 -
instagram
ilirkolli
Kete mund ta quaj sexy #fix #fixed #fixie #fixedgear #singlespeed #bike #bicycle #beautiful #roadbike #cinelli #puç
beautiful - cinelli - bicycle - fixie - roadbike - fix - puç - bike - singlespeed - fixed - fixedgear -
alioncaci : Kjo është sex symbol ✌😆👌
gearfixie : Lovely!
adeladhimitri - kleartrexhepaj - reigjinali - xbritneyspiercex -
instagram
fl4eyes
I made it! #ShnetTashi #Puç #ElitaBiznesit
elitabiznesit - puç - shnettashi -
aurora.lila - aalbant - fabianxhaferraj - llyci.eda93 -
instagram
fatma_cara
Hajt qarkullojm tashi 😜😋 #puç
puç -
kristina_rusta : Nga do ikesh o pjeshke ? 😝❤️❤️
fionaa_17 : O zoot o zoot😍😍😍❤️❤️
alex.tresa : shum bukur
fatma_cara : @kristina_rusta po mqa zemra x I rrug shqiprie 😜
fatma_cara : @fiona_ades shpirt ❤❤😘😘
klevimeziri : @fatma_cara pretty :-)
ingrid_demneri : Missi im tii ♥♥
fatma_cara : @ingrid_demneri jeta ime ❤😘😘😘
nail_design_by_led - klodiidolk1 - alekssaprifti - ronni.ronni -
instagram
arielahasa
O @edasevdari shyqyr q u bona mbar ta hedh mj motër , #puç ng larg 😆❤
puç -
eldisilda : Sogatt ♥♥ @arielahasa @edasevdari
arielahasa : @eldisilda_mema rrushii ❤
afjodaafi - bora__b - fidaimi_ - tarjasaimir -
instagram
Iconosquare feedback